o mně

Ludmila Esterková

Jsem velký perfekcionista. Vše se snažím dovést k dokonalosti - jak prezentaci vašeho svatebního dne, tak i svůj přístup a péči o vás.

Podle mého názoru je dokonalost ve svatební fotografii důležitá. Fotky jsou to jediné, co vám pomůže uchovávat vzpomínky na váš svatební den po celý život. Vaše svatební album se stane prvním společným dědictvím vaší nově vznikající rodiny. Uvědomuji si, jak obrovskou hodnotu pro vás i pro další generace má. Vaše vzpomínky si proto zaslouží být zachyceny bezchybně a s nejvyšší péčí a pozorností. 

Svatební fotografka

Čistota v obraze nám dovoluje zaměřit naší pozornost na to, co je podstatné - na lásku, emoce, kouzlo okamžiku a krásu. 

Světlost evokuje dokonalost, uklizenost a pozitivitu. Bílá barva pro mě znamená čistotu. Každý rok jsou v módě jiné barvy. Bílá barva ale z módy nikdy nevyjde. 

Elegance, ladnost, kvalitní provedení a klasické tvary jsou nadčasové prvky, které vždy budou promlouvat k těm, kteří mají vytříbený vkus. Takové fotografie chci pro vás tvořit. 


Můj styl je čistý, světlý, jemný, romantický a nadčasový

Zachytím

Zachytím
vaše vzpomínky nezapomenutelným stylem

vaše vzpomínky

 nezapomenutelným stylem

nezklamu vás

Vážím si vaší důvěry

Uvědomuji si, že vkládáte do mých rukou velkou důvěru a že očekáváte tu nejlepší zkušenost a nejkvalitnější výsledky. Ráda bych vás na tomto místě ujistila, že vaší svatbu beru velice vážně, zodpovědně a s tou nejvyšší péčí. Mám bohaté fotografické zkušenosti a vytříbený cit pro design. 

Mezi vaše svatební hosty zapadnu, abych nevyčnívala. Zároveň si ale získám jejich důvěru, abych mohla zblízka zachycovat vše, co je nezapomenutelné a významné. S vašimi hosty dokáži na úrovni konverzovat. Myslím, že najdeme společná témata. Deset let jsem studovala design, moje rodina vlastní vinařství a i já sama mám slabost pro kvalitní věci, jídlo, cestování a zážitky. 

1 / Rodina, tradice a folklór

Rodina je pro mě jistý bod ve vesmíru - místo, kam patřím, kde cítím lásku a podporu. Tradice a folklór pro mě souvisí s rodinou. Je to odkaz k našim předkům. Miluji svůj kroj. Oceňuji na něm detailní a pečlivou ruční práci. Je bohatý a zároveň jemný a křehký. Je potřeba k němu přistupovat s úctou a opatrností. 

Moje rodina má vlastní vinici. Ta mě naučila, že dobré víno i dobré jídlo potřebuje kvalitní péči a lásku. Láska totiž prochází žaludkem. Ráda ochutnávám jídlo z kvalitních surovin a nepřestává mě fascinovat, jaké příběhy dokáže vyprávět chuť vína. Dobré jídlo a pití je pro mě spojeno se zážitkem, nejvyšší péčí a perfektním odprezentováním. 

2 / kvalitní víno a italské delikatesy

3 / hudba a květiny

Miluji hudbu a co její tóny dokáží v člověku probouzet. Kromě moderní hudby ráda poslouchám také tradiční filharmonii. Dokáži ji poslouchat hodiny a nejraději při precizní práci (například u upravování fotografií). Také se ráda obklopuji květinami. Nejraději mám růže a pivoňky.

Design hraje v mém životě velkou roli. Studium na UMPRUM mi pomohlo vytříbit estetiku, vkus a schopnost perfektní prezentace. Také mám velmi blízký vztah k architektuře. Fascinuje mě to, jak zachycuje estetické cítění našich předků a odráží jejich hodnoty - pečlivost, kvalitu, řád věcí a smysl pro detail. 

4 / architektura a design

co v mém životě nesmí chybět

Potkejme se
osobně nebo online

Když je to možné - moc ráda se s vámi potkám. Chci nasát vaší energii, poslechnout si váš příběh a ujistit se, že vás dobře poznám - jedině pak může vzniknout něco nezapomenutelného.