Portfolio

Ludmila krásně zachytila naše nezapomenutelné okamžiky

Rádi bychom poděkovali Ludmile za úžasné svatební fotografie, které krásně zachytily nezapomenutelné okamžiky naší svatby. Ludmila byla nesmírně profesionální, zároveň velmi příjemná a uvolněná, což se samozřejmě projevilo i na výsledku. Moc si ceníme její nápaditosti a kreativity při zachytávání všech těchto okamžiků. Vytvořila nám úžasné fotografie díky kterým budeme moci navždy vzpomínat na náš krásný den. Velmi si vážíme
a moc děkujeme za veškerou práci a chceme tak doporučit komukoliv kdo chce naprosto originálně zachytit takto významný den.

Sharna a Lukas

Ludmila vyslyšela všechny naše sny a přání

Liduška byla absolutní profík. Okamžitě zapadla mezi nás všechny a byla součástí rodiny. Všechny naše sny a přání vyslyšela a video je plné všech krásných momentů a dojmů a jsou tak nádherně napasovány do hudby. Já jsem velký puntičkář na detaily a hudbu a toto je prostě jedno velké waaaaaau, jak Liduška dokázala vše propojit do každého beatu hudby. Na video koukám dost často, je to krásná vzpomínka. 

Denisa a Tomáš

Podívat se po více svatební inspirace na blogu

Povězte mi o vaší svatbě

Povězte mi
o vaší svatbě

Nemůžu se dočkat, až poznám vás a příběh vaší lásky. Pojďme se potkat a promluvit si o vašem svatebním dni, o vašich plánech a představách.