Detaily

Hodíme se k sobě?

Láska a rodina jsou pro vás významnou hodnotou. 

Oceňujete kvalitu v oblékání, jídle, pití i nakupování věcí - raději si za ní připlatíte. 

Vyžadujete perfektní a komplexní servis a služby.

Dokonalost má pro vás velký význam.

specializuji se na

1 / momentky

2 / portréty

3 / detaily

Odporúčame

Ďakujeme skvelej fotografke Luďke za krásne fotky na ktoré keď sa pozrieme zažívame náš deň stále dokola. Odporúčame. 

Nikola a Dušan

Je důležité poznat, jestli jsme na společné vlně. Během naší první společné konzultace se vás budu ptát na vás dva a váš příběh. Velmi mě zajímá, kdo jste a jaké máte představy o ideálním svatebním dni. Potkat se můžeme osobně v Brně, v Praze nebo online na Zoomu. 

krok 1  |  potkejme se online nebo osobně

Pokud mám volný termín a společně si sedneme, zašlu vám smlouvu na rezervační poplatek. Tím získáte jistotu, že s vámi a vaší svatbou na 100% počítám a že si na stejný termín nedomluvím focení pro nikoho jiného. Rezervační poplatek je tedy ze své podstaty nevratný. 

krok 2  |  rezervujeme termín

Předsvatební focení je skvělý způsob, jak si vyzkoušet párové focení ještě před svatbou. Poznáte při něm, že to není žádný stres a že i focení může být příjemná zkušenost. Ideální je, když proběhne po zkoušce líčení a účesu. Předsvatební focení nejčastěji spojuji s plánovací schůzkou, kde dopodrobna probereme vše okolo vaší svatby.

krok 3  | Předsvatební focení

Moc ráda vám předám všechny své zkušenosti s focením fine art svateb. Je v našem společném zájmu, abyste měli ty nejkrásnější fotografie. Poradím vám, kdy a kde je nejlepší fotit portrétní fotografie. Pomůžu vám také s harmonogramem, přípravou prostředí a proberu s vámi, jaké jsou možnosti, pokud na svatbě prší. 

krok 4  | svatební plánování

Před svatbou

Na vaší svatbu dorazím vždy s dostatečným předstihem - někdy i den dopředu. Nemusíte se tak obávat, že se někde zdržím. Projdu si celé svatební místo, a naplánuji, kde budeme fotit. Během této doby také ráda nafotím flatlay fotografie, svatební dort a sladký koutek. Poté se dostavím za nevěstou, která se začíná připravovat na obřad. 

krok 1  |  příjezd na místo

Přípravy mají své nezapomenutelné kouzlo. Snažím se zachytit atmosféru a zdokumentovat všechny cenné okamžiky. Aby byly výsledné fotografie čisté, připravím si i okolní prostředí. V této době je také možné vyfotit další detaily - šperky, pozvánky, menu nebo váš svatební parfém. 

krok 2  |  přípravy nevěsty

Snažím se, aby portrétní focení netrvalo dlouho a nenarušilo váš svatební den. Jsem velice efektivní a během krátké doby dokáži nafotit mnoho rozmanitých fotografií. Ideální doba k focení je navečer před západem slunce. kdy je krásné, lichotivé a romantické světlo.

krok 3  | portrétní focení

Během vašeho obřadu se snažím být tichá a nenápadná, abych nenarušovala jeho průběh. Nestojím jen za oddávajícím, takže mě nebudete neustále vidět. Ráda fotím obřad z uličky nebo z větší dálky. Také se zaměřuji na emoce vašich rodičů a dalších hostů. 

krok 4  | svatební obřad

Během gratulací respektuji vaše soukromí a snažím se fotit z povzdálí. Focení skupin svatebčanů si dopředu naplánujeme. Vaše hosty poté svolává koordinátorka nebo družička - tím se celý proces významně zefektivní a urychlí. Vaše blízké budu i nadále fotit během oslav. Můžu tak zachytit více autentických okamžiků a emocí.

krok 5  | rodinné portréty a oslava

V den svatby

Za 2-3 dny po svatbě vám zašlu svatební ochutnávku. Jedná se o sérii fotografií, které zacyhycují průřez vaším svatebním dnem. Připravím pro vás také slideshow fotografií s hudbou, kterou si můžete stáhnout do svého mobilu a sdílet ji s ostatními hosty. 

krok 1  |  svatební ochutnávka

Všechny fotografie odevzdám nejpozději do vašeho prvního měsíčního výročí, kdy vám zašlu přístup do soukromé online galerie. Celou galerii nebo jen její části můžete sdílet s ostatními. Fotografie v tiskové velikosti získáte i na stylovém USB klíči. Vaše data pak zálohuji minimálně rok po svatbě. 

krok 2  |  dodání fotografií

Online galerie vám nikdy nenahradí pocit, kdy skutečně držíte v rukou své krásné svatební album. Je to jako listovat velkou, kvalitně zpracovanou knihou a číst příběh vlastního svatebního dne. Vaše personalizované svatební album nechám vytisknout ve velikosti 30x30cm. Můžete si také vybrat odstín a materiál obálky. 

krok 3  | svatební album

Po svatbě

Možná máte nějaké otázky...

1 | Jaké jsou ceny za vaše služby? účtujete si dopravu nebo ubytování navíc?

Za ta léta, co fotím, jsem se naučila, že každá svatba je jiná a že moji klienti mají také různá přání. Připravila jsem proto několik balíčků, které je možné upravit na míru vašim potřebám. Doprava a případné ubytování není součásti balíčků a je řešeno individuálně. Kontaktujte mě prosím pro více informací.

4 | Můžu dostat všechny neupravené fotografie?

Mezi mé hodnoty patří vždy vysoká kvalita. Fotografování vaší svatby je pro mě umělecké dílo, ke kterému přistupuji s nejvyšší péčí. Při focení většinou udělám několik podobných snímků za sebou. Do finálního výběru, ale vyberu vždy jen ten nejlepší. 

2 | Kolik fotografií dostanu? Můžete na svatbě zůstat o něco déle?

Počet odevzdaných fotografií je 150-450 podle zvoleného balíčku. Pokud se rozhodnete, že byste mě potřebovali na vaší svatbě déle, není to žádný problém. Čas navíc tak navýší i počet odevzdaných fotografií.

5 | můžete naší svatbu také natočit?

Vaší svatbu ráda vyfotím nebo i natočím. Působit ale můžu jen v jedné roli. Pokud budu vaše fotografka, ráda vám doporučím někoho z mých kolegů kameramanů, se kterým jsme dobře sehraní. 

3 | za jak dlouho budou fotografie hotové?

Za 2-3 dny po vaší svatbě ode mě dostanete svatební ochutnávku. Kompletní fotografie dostanete nejpozději k měsíčnímu výročí svatby.

6 | co se stane, když onemocníte?

Ještě nikdy se mi nestalo, že bych nemohla dorazit. Váš svatební den beru s velkou odpovědností a starám se pečlivě i o své zdraví. Pokud bych přeci jen nebyla schopná fotografovat, seženu za sebe odpovídající náhradu.

Máte další otázky?

Napadají vás další otázky nebo potřebujete více informací? Napište mi do kontaktního formuláře nebo si domluvme online schůzku.

Dokonalé svatební detaily

Checklist ke stažení zde

Líbí se vám svatební detaily a přejete si, aby byly součástí fotografií vašeho jedinečného svatebního příběhu? Stáhněte si zdarma připravený checklist, který jsem pro vás připravila, aby příprava detailů byla pro vás bez starostí.

Proč si zamilovat svatební alba?

Nové svatební místo Villa Dom Carli

sledujte mě na instagramu