svatební místo Villa Dom Carli Ludmila Esterková

Nové svatební místo Villa Dom Carli

Místo s bohatou historií

Když mě poprvé kontaktovali Dominika s Karolínou, zdali bych nebyla fotografkou pro editorial na jejich novém svatebním místě, po shlédnutí fotografií lokace jsem byla naprosto nadšená. Samozřejmě jsem řekla ano! Citlivě zrekonstruovaná tvrz připomínající Italské vily v Toskánsku. Je to místo s bohatou historií, stačí jednou navštívit a do tohoto skvostu z 14. století s útulným atriem a rozsáhlou zahradou se zamilujete! Neuvěříte, že jste jen necelou hodinu jízdy od Prahy. Zde si můžete užít Italský život přímo ve Váš svatební den.

Holky toto místo koupili nově v roce 2021 a rozhodli se z něj udělat perfektní svatební místo pro nevěsty, kteří milují Itálii. Při první prohlídce vily mě holky provázeli s neskutečnou energií a nadšením a s velkým zájmem popsali co všechno ještě bude pro příští sezónu nové.

Okouzlí vás rustikální vzhled spolu se smaragdovými detaily protkanými celou vilou. Vila nabízí množství překrásných zákoutí i míst pro svatební párové fotografie u rozkvetlého oblouku, dominantního kamenné schodiště v atriu, či krásné dřevěné vstupní dveře ve smaragdové barvě a dalších míst. Navíc můžete fotografovat i v zámecké zahradě, která se nachází hned vedle Villy Dom Carli.

Vše po čem toužíte

Toužíte po intimní svatbě, nebo naopak velkolepé pro celou rodinu i přátele? Na místě Villa Dom Carli je možné mít obojí. Malou svatební hostinu můžete uspořádat v útulném atriu s dominantním schodištěm. Velkolepou svatbu pod širým nebem s celou rodinou i přáteli můžete mít v nádherné zahradě, která je provoněná levandulí a tymiánem. Najdeme v ní také řadu romantických zákoutí, vhodných i pro vaše nádherné svatební fotografie.

V případě nepříznivého počasí je k dispozici velký společenský sál s útulnou a hřejivou atmosférou praskajícího dřeva v krbu. Nebo naopak chcete mít na vilu výhled z hostiny? I to je možné díky velké prosklené terase. Italského ducha můžete podtrhnout degustací lahodných italských vín.

Máte i zahraniční hosty? Jistě ocení, že místo Villa Dom Carli se nachází jen 50 minut od Prahy.

Od příprav až po nocleh na jednom místě

Příprava svatby je časově náročná a proto je nejlepší mít vždy všechno na jednom místě. Ušetříte spoustu vašeho drahocenného času na přesunech, vždyť svatební den tak rychle uteče a každá chvíle je tak velmi cenná.

Pokud si chcete svou svatbu užít až do pozdních nočních hodin, je nejlepší využít i luxusní ubytování ve stylových apartmánech, které Villa Dom Carli nabízí. Zaujmou vás svým historickým, ale elegantním nádechem s autentickými prvky. Každý pokoj je jedinečný a je inspirován jedním z italských měst, nebo oblastí. Díky tomu má tak každý své kouzlo. Najdete zde pokoj Verona, Benátky, Florencie, Siena, Chianti a Bonzano. Který by jste si vybrali? V pokojích naleznete luxusní vybavení jako křišťálové lustry i starobylý nábytek. Villa Dom Carli vám poskytne překrásnou kulisu pro vaši svatbu aby jste se ve váš den mohli cítit královsky.

Milujete Itálii a toto svatební místo vás okouzlilo? Plánujete svatbu na tomto romantickém svatebním místě a stále hledáte svatebního fotografa? Kontaktujte mě pro více informací, abychom společně probrali detaily vaší svatby.

Chcete více inspirace? Podívejte se na náš editorial v elegantním toskánském stylu a zjistěte se jak může vypadat i váš svatební den na Villa Dom Carli.

Web svatebního místa: www.villadomcarli.cz

svatební místo Villa Dom Carli Ludmila Esterkovásvatební místo Villa Dom Carli Ludmila Esterková     svatební místo Villa Dom Carli Ludmila Esterková

Více fotografií z tohoto krásného svatebního místa najdete v galerii zde.