Elegantní svatební pohádka ve stodole

Svatební pohádka Báry a Petra, kteří se rozhodli spojit své životy v krásné stodole v Popovicích, měla stejně jako tomu v pohádkách bývá nějaký boj, kdy jim původní fotograf týden před svatebním dnem oznámil, že jim jejich den nevyfotí. Bára se dala do hledání a můj styl ji natolik oslovil, že úplně změnily styl z fotografa, který fotí tmavé fotografie styl jemných a elegantních fotek. Stejně jako v pohádce vše dobře dopadlo, jejich svatba ve stodole v Popovicích byla nádherná a díky fotografiím si jej mohou kdykoliv připomenout.

Celý svatební den, včetně návrhu a dekorací, byl pečlivě promyšlen a zorganizován šikovnou Terezou Řezníčkovou ze svatební agentury Pro lásku. I přesto, že svatba probíhala v rustikální stodole, byl design a atmosféra tohoto dne plně v souladu s elegancí. Dominujícími barvami byly modrá a bílá, doplněné zelenými akcenty z květin.

Bára, naše nádherná nevěsta, byla krásně upravena díky Adrianě Martiškové, která pro ni vytvořila jemné líčení a účes, který byl prostě dokonalý.

Svatba ve stodole
Snubní prstýnky
Svatba ve stodole

Welcome drink a obřad

Hosty přivítali na terase stodoly drobným občerstvením a welcome drinkem. Jakmile vstoupili dovnitř, byli vítáni třpytícím se světlem a zavěšenými látkami, které vytvořily intimní a romantickou atmosféru.

Obřad se konal v zahradách u dřevěné slavobrány, krásně zdobené barvami svatby a květinami. Družičky byly elegantní v modrých šatech, laděných do modré palety svatebního dne.

Svatba Stodola Popovice
Elegantní svatba ve stodole
Stodola Popovice svatební den
Svatba ve stodole
Svatba ve stodole Popovice
Svatba ve stodole

Famózní catering

Catering, připravený týmem Honzy Řepy, překonal všechna očekávání. Nabídl nejen tradiční česká jídla, ale i lahůdky, které zaujaly všechny chuťové buňky. Od poke bowl, závitků, tak i hot-dogů, či famózních burgerů. Pokud si je někdy zavoláte na svatbu, rozhodně doporučuji jejich kuřecí s omáčkou ze sušených rajčat a vepřovou panenku s hříbkovou omáčkou a lanýžovým olejem.

Pro sladkou tečku na tento den se postaral Dortikovo, které připravilo dort a sladký koutek, který okouzlil všechny hosty. Mrkvový dort od Dortikovo byl rozhodně jeden z nejlepších mrkvových dortů, které jsem kdy měla.

Sladký koutek inspirace
Skupinové svatební fotografie inspirace
Svatba focení s družičkami
Svatební fotografka Ludmila Esterková
Svatební fotograf Praha
Svatební focení inspirace
Svatební fotografka
Prskavkový tanec

Celý den nás bavil skvělý dj Michal Knejp, který udržoval výbornou náladu a hosté si užívali tanec a zábavu do pozdních nočních hodin.

Svatba Báry a Petra byla pro mě nejen jako svatební fotografku, byť to byla svatba ve stodole, což není mojí typickou lokalitou, tak byla tato svatba překrásným zážitkem. Děkuji Báře a Petrovi, že jsem mohla být součástí jejich speciálního dne a zachytit tyto nezapomenutelné momenty na fotografiích. Přeji jim do budoucna jen to nejlepší a spoustu šťastných chvil společně.

SVATBA VE STODOLE POPOVICE A JEJÍ DODAVATELÉ

Organizace, design a květiny: Pro lásku

Kamera: TIMELESS WEDDINGS

Lokace: Stodola Popovice

Caterink: Honza Řepa catering

DJ: Michal Knejp

Líčení a účes: Adriana Martišková

Dort: Dortikovo

Šaty: Atelier Kler

Svítící dekorace: Svítící písmena

Šperky: Maddam

Hry: Hry na svatbu

Fotobudka: Smilefie

Podívejte se na další svatby zde.