Hokejová svatba Kocanda Kravsko

Kouzelná hokejová svatba

Krásná hokejová svatba s kombinací jak tradičního, tak i uvolněného stylu na jenom z nejhezčích svatebních míst na Jižní Moravě nedaleko Znojma, Kocanda Kravsko. Design svatby v režii talentované Lucie ze svatební agentury Zaslíbeni lásce, se nesl v duchu elegance, jemných barev béžové a světlé růžové s akcenty černé v hokejových detailech. Hokejová svatba byla protkaná decentními, ale efektními náznaky tohoto zimního sportu. Až se ponoříte do svatebního designu, připravte se na to, že budete okouzleni pečlivým začleněním malých hokejových detailů v černé barvě do celé výzdoby. Od elegantních černých detailů na svatební tabuli, také zasedacího pořádku v podobě ledové plochy zdobené drobnými motivy hokejek, až po černé hokejové puky s čísly jednotlivých stolů. Každý prvek byl promyšleně navržen tak, aby vytvořil harmonické spojení lásky a sportovního ducha.

Nevěsta oblékla jednoduché splývavé šaty od Markéty Kubátové. Ženich se držel klasického černého obleku, který skvěle padl k celému konceptu svatby. Její éterická róba a pastelovými květy její kytice odrážela její ženský půvab. Květiny tvořené převážně ze sušiny v pastelových barvách svatby vytvořené Brněnských květinových ateliérem Simply Flowers také půvabně zjemnili tento tvrdý mužský sport. Atmosféra hokeje se nesla už od příchodu špalírem pod hokejkami, také tradičního zametání střepů z rozbitého talíře netradičně pomocí hokejky, po kterém následoval podávaný oběd, který večer doplnil food truck Medychef se svými proslulými burgry a dalším občerstvením typickým pro tento sport, a to vše za skvělé hudební atmosféry od Dj Schafff.

Společně toto dynamické duo ztělesňovalo dokonalou rovnováhu mezi elegancí a sportovním duchem a zachycovalo podstatu jejich cesty jako páru.

Svatební místo na Jižní Moravě Kocanda Kravsko
fine art svatba Kocanda Kravsko Ludmila Esterková fotografka
Svatební hostina Kocanda Kravsko
Kocanda Kravsko svatební hostina
Kocanda Kravsko svatební den
Kocanda Kravsko svatba
Kocanda Kravsko svatba inspirace
Hokejová svatba inspirace
Hokejová svatba fotografie
Kocanda Kravsko svatební den
Svatba prskavkový tanec

HOKEJOVÁ SVATBA A JEJÍ DODAVATELÉ:

Svatební agentura – design a koordinace: Zaslíbeni Lásce

Květiny: Simply Flowers

Tiskoviny: Duší psáno

MUA: Visage – Šárka Konečná

Lokace: Kocanda Kravsko

Šaty: Markéta Kubátová fashion

Video: Marek Hořava

Sweet bar: Dům sladkostí

Svítící dekorace: Svítící písmena

Dj: Dj Shafff

Večerní raut: MedyChef – Foof Truck

Podívejte se na další svatby zde.