Svatební fotografie u vody

Romantika na vlnách lásky Nicole a Milana

Výjimečné svatební dny jsou plné emocí, radosti a lásky, a takový byla i svatba u vody Nicole a Milana. Přestože se konal v úzkém kruhu rodiny a přátel, byla tato intimní oslava plná velkých momentů a krásných detailů.

Svatební tiskoviny inspirace
Fotografie příprav nevěsty
Přípravy nevěsty s družičkami
Družičky s nevěstou
Focení příprav ženicha

Svatební obřad nad vodní hladinou

Svatebčané se sešli na malebném molu přímo nad vodou na přehradě Lipno v Jižních Čechách, který tvořil perfektní kulisu pro tento nezapomenutelný den. Přestože byla svatba byla plánována na konec května, zrovna v tento den bylo velké chladno. To však neubralo na kráse a síle tohoto obřadu. Slunce se zahalilo do oblaků a dodávalo svatbě tajemnou atmosféru.

Obřad začal ve chvíli, kdy Anna na saxofon začala hrát něžnou a romantickou melodii. Ženich Milan přicházel v náručí s jejich malou dcerou Isabella. Nicole byla neuvěřitelně krásná ve svých šatech zdobeném krajkou a dlouhým závojem. A Milan v elegantním obleku béžovo-modré barvy skvěle ladili k barvám vodní hladiny vybraných pro tento svatební den. Jejich šťastné a zamilované pohledy byly největším důkazem toho, jak moc si tito dva lidé vyhovují a milují se.

Svatba u vody
Molo Lipno svatba
Molo Lipno svatební den
Svatba u vody
Molo Lipno svatba

Svatební hostina na Molo Lipno

Po obřadu se svatebčané přesunuli do nové restaurace Molo Lipno, která skýtala výhled na malebné panorama přehrady. Hostina začala společným přípitkem a výbornou večeří, která potěšila i ty nejnáročnější gurmány.

Celá svatba byla laděna do elegantního ducha a obarvena modrými odstíny. Květiny a design svatby byly svěřeny zručné rukám Štěpánky z Milion vůní, která vytvořila nádherné aranže a dekorace. Modré květiny a doplňky přinášely do prostoru romantiku a noblesu.

Molo Lipno restaurace svatba
Molo Lipno svatební hostina
Molo Lipno svatební hostina
Molo Lipno svatební den
Molo Lipno svatba
Svatba u vody

Po hostině se Nicole a Milan rozhodli využít nádherné prostředí přehrady Lipno, které jim svatba u vody poskytla a vyrazili na párové focení. Obklopeni malebnou přírodou se vydali po břehu vody. Zvuk vln a jemný vánek dodávaly celému okamžiku romantickou atmosféru. Voda a atmosféra u jezera přinášely do každé fotografie jedinečný prvek – pocit volnosti a nepředstavitelného klidu.

Svatební fotografka
Svatební fotografie u vody
Svatební fotograf Praha
Svatební fotografie Molo Lipno
Svatba u vody

Děkuji Nicole a Milanovi, že jsem směla být součástí jejich vzácného svatebního dne a přeji jim mnoho šťastných let plných lásky a radosti. Ať je jejich život stále jako romantický výjev na mole nad Lipnem, plný něhy a krásy.

Organizace a design: Štěpánka Bendová

Květiny: Milion vůní

Kamera: Marek Hořava a Marek Veselý

Lokace: Molo Lipno

Caterink: Molo Restaurants

Hudba k obřadu: Saxofon pro vaši akci


Podívejte se na další svatby zde.